- About Us
- About University
- Double degree programmes
- Learning Page
- Courses
- Faculty of Computer Science and Cybernetics
- Faculty of Economics
- Faculty of Geography
- Faculty of History
- Faculty of Information Technology
- Faculty of Law
- Faculty of Mechanics and Mathematics
- Faculty of Physics
- Faculty of Psychology
- Faculty of Sociology
- Institute of Geology
- Institute of High Technologies
- Institute of International Relations
- Institute of Journalism
- Institute of Philology
- Military Institute
- Philosophical Faculty
- Regulations
- Contacts
- What is ESN Kyiv?
Хроніки карантину. Історії успіху
Карантин закінчиться) Пропонуємо надихнутись на майбутні обміни розповіддю талановитої студентки Єлизавета Михалковська (Elizabeth Mykhalkovska)
Привіт друзі!
Цим постом хотілося б запустити хроніки карантину студентів нашого університету, які зараз навчаються в межах мобільності. Мене звати Ліза, я студентка історичного факультету, зараз стажер міжнародної організації «Океану Знань» і час карантину мені випало пережити в м. Загребі (Хорватія). Карантин тут динамічний: найбільший за 140 років землетрус, коливання супроводжують країну в боротьбі з епідемією, змушуючи забути про існування вірусу. Балкани взагалі, здається, не про вірус. Згадую, коли сталося перше коливання, ми разом з жителями покинули будинки, чекаючи на подвір’ї повторного коливання, як один хорват сказав: «Це ж треба з цим землетрусом навіть кави не встиг випити». Кава тут – закон. Для мене ж цей час – найкращий час підготуватися до досягнення своєї мрії, запустити онлайн проект «Кава з», підготувати відео про солідарність. Так, протягом ізоляції я організувала 4 сесії кави щодо ментального, фізичного, духовного, емоційного здоров’я, проводячи бесіди зі своїми запрошеними гостями, до яких залучила і українських едукаторів, з метою навчитися добре використовувати свій час, щоб ми всі могли вчитися, рости та процвітати в ці часи невизначеності. Моя наступна кава 30.04. Лінк додаю, тож приєднуйтеся: https://www.facebook.com/events/552075605710475/
Далі, я відмонтувала нову історію солідарності, відзняту за місяць до того, як вірус спалахнув у світі. Ця історія солідарності присвячена важливій роботі, яку роблять люди з Udruga Oaza, що базується в Рієці. Відповідно до мого проекту, такі відеоепізоди знімаються в рамках програми Європейського корпусу солідарності «Ти – ЄС». Метою є сприяння солідарності серед молоді шляхом вивчення виняткових людей, які своїми актами добра та солідарності по всій Хорватії, намагаються показати важливість активної участі в діяльності своєї місцевої громади. Тут як це виглядає:https://www.facebook.com/671677726225408/posts/2990010281058796/
Я також взяла участь в роботі Всеукраїнської наукової конференції, організованої рідною кафедрою новітньої історії України, більше 5 годин прямого ефіру, 27 учасників, 128 запитань, 282 чашки кави та чаю.
Прочитала нову книгу Ніколаса Еплі Mindwise “Як ми розуміємо, що думають, вірять, відчувають та хочуть інші”. Мета книги – виявити найбільшу здатність нашого мозку вийти з тіні у світло наукового огляду. Написала критичний аналіз на книгу тут: http://www.oceanznanja.hr/izvjesca/the-inner-game/
Звичайно, перехід на дистанційну роботу означав також і включеність 24 години на добу в роботу на всіх онлайн ресурсах. І мене завжди рятує наступне, з чим і ділюся з вами:
1. Завжди намагаюсь завантажувати себе по повній
2. Максимально різноманітна діяльність. Тут 30 хв я читаю книгу, тут 1 годину прибираю 3 години пишу пост, 1 година займаюся спортом, 2 год написання магістерської роботи, 2,5 год роблю листівки-аплікації янголів з камінцями і тп.
3. Кожен раз, коли ви відчуваєте стрес, невпевненість у собі, відчуваєте паніку – робіть маленькі медитації, для початківців є простий інструмент:
ляжте, закрийте очі і почніть навмисно розслабляти своє тіло (від пальців ніг, хоча і всього тіла, до обличчя). Тут детальна інструкція:
https://youtu.be/OK5DM97LyRM
4. Планування днів тижня
Прописую чим хочу займатися. Це потрібно для того, щоб не було «провисання» – тимчасової прірви, коли не знаєш чим себе зайняти. Також додаю 12 фільмів, які я включила у свій список «Кіно для самоізоляції» :) Фото додаю.
Весь секрет у тому, щоб не втрачати свій звичний життєвий ритм.
Висловлюю окрему вдячність рідному Університету, відділу академічної мобільності та кафедрі за підтримку. З вами перехід в онлайн – дієвий і продуктивний. Студентів хочеться змотивувати не випускати з поля зору нові обміни, програми, можливості, адже вам допоможуть в будь-якій ситуації, як показало життя. Піклуйтеся про себе та рідних!
Leave a comment