- About Us
- About University
- Double degree programmes
- Learning Page
- Courses
- Faculty of Computer Science and Cybernetics
- Faculty of Economics
- Faculty of Geography
- Faculty of History
- Faculty of Information Technology
- Faculty of Law
- Faculty of Mechanics and Mathematics
- Faculty of Physics
- Faculty of Psychology
- Faculty of Sociology
- Institute of Geology
- Institute of High Technologies
- Institute of International Relations
- Institute of Journalism
- Institute of Philology
- Military Institute
- Philosophical Faculty
- Regulations
- Contacts
- What is ESN Kyiv?
НАУКОВЦІ КНУ МАКСИМ СИТНИЦЬКИЙ ТА ОЛЕГ СЕРБІН ПЕРЕМОГЛИ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЕКТІВ ВИШЕГРАДСЬКОГО ФОНДУ
Для піднесення престижу Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Європейському союзі та світі, дослідники Шевченкового Університету розробили наукові проєкти, виконали умови передбачені правилами міжнародного конкурсу
Вишеградського фонду та взяли участь із авторськими дослідницькими ідеями, що принесуть перспективу не тільки для України, а і міжнародній спільноті в цілому.
За результатами оголошеними у червні 2020 року міжнародним журі Вишеградського фонду, грант на проведення наукових досліджень у 2020/2021 навчальному році виграно двома дослідниками КНУ:
– доктором економічних наук, доцентом, доцентом кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Maksym W. Sitnicki на проведення наукових досліджень і реалізацію проєкту на тему: «Development of a network of innovation economics in research universities of the Visegrad
Group» [Розвиток мережі інноваційної економіки в дослідницьких університетах Вишеградської групи];
– доктором наук із соціальних комунікацій, старшим науковим співробітником, директором Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Serbin Oleg на проведення наукових досліджень і реалізацію проєкту на тему: «Strategic management of the development of library-information institutions» [Стратегічне управління розвитком бібліотечно-інформаційних установ].
Науковим керівником обидвох проектів буде доктор економічних наук, професор менеджменту, гостьовий професор Кембріджського університету, ректор Варшавського Університету Alojzy Z. Nowak (Алойзи З. Новак). Максим Ситницький та Олег Сербін отримали офіційний статус дослідників Вишеградської групи вчених V4 (Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина) та можливість користування науковою і матеріальною базою факультету менеджменту Варшавського Університету, що є провідним дослідницьким університетом Республіки Польща та
Європейського Союзу.
Головними результатами досліджень українських дослідників мають стати:
1. Розробка інноваційної стратегії взаємодії дослідницьких університетів України та країн Вишеградської групи.
2. Зростання обсягу навчальних та дослідницьких інструментів для розвитку креативного підприємництва в дослідницьких університетах.
3. Пошук ефективних механізмів розвитку креативної молоді дослідницьких університетів України та країн Вишеградської групи.
4. Вивчення впливу глобальних рейтингових систем на розвиток інноваційної економіки в дослідницьких університетах.
5. Аналіз способів використання лідерського потенціалу бібліотекарів у стратегії розвитку наукових бібліотек та інформаційних установ.
6. Інтернаціоналізація та шляхи забезпечення високої позиції Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича КНУ в Європі та світі.
7. Вивчення передового досвіду розробки та реалізації стратегії розвитку наукової бібліотеки Варшавського університету.
8. Розробка комплексної стратегії розвитку України щодо розвитку бібліотечно- інформаційних установ на базі Європейського досвіду.
Для оприлюднення отриманих наукових результатів заплановано здійснити серію наукових публікацій в рейтингових міжнародних журналах, що входять до МНБД Web of Science та Scopus і виступи на наукових конференціях перед експертною спільнотою Європейського Союзу. Тим самим Максим Васильович Ситницький та Олег Олегович Сербін показали, що немає нічого неможливого для Українців і подали позитивний приклад вітчизняній молоді з креативним типом мислення. Для того щоб перемогти необхідно мріяти та максимально концентруватись на своїй меті і обов’язково все вийде! Вболіваємо за наших науковців на міжнародному рівні та пишаємось, що вони своїм прагненням, наполегливістю та результатами підвищую рівень іміджу Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед дослідницьких університетів країн Вишеградської групи (V4) та Європейського Союзу.
Leave a comment